Nahoru

Martin Holec - herec, zpěvák, tanečník

Studoval Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. V roce 2010 začal studovat v Praze na konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka obor Muzikálové herectví, kde po šesti letech studia, v roce 2016, úspěšně absolvoval. Na konzervatoři se účastnil hereckých seminářů s Jozefem Bednárikem.

Účinkoval v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů (2011, režie: Libor Vaculík) a Chorus Line (2013-2015, režie: Denisa Nová), která se konala v Divadle Broadway. Mezi další projekty, v nichž účinkoval, patří Krysař, Ženitba a Don Juan. Během studia na gymnáziu v Jindřichůvě Hradci účinkoval v inscenaci Zkrocení zlé ženy. V deseti letech získal první větší roli v televizi, a to v televizních povídkách Trapasy, které režíroval Zdeněk Zelenka. Zde si zahrál s Jiřinou Bohdalovou a Janem Budařem. Od té doby se v televizi mnohokrát objevil (např. pořad Hřiště 7 nebo francouzský televizní film Paní z Izieu), nejčastěji ho však můžeme vidět v různých českých seriálech. Martin Holec moderuje různé koncerty a společenské akce (v divadle Semafor, O2 Aréna a další). 
V 5. ročníku konzervatoře, v roce 2015, uspořádal spolu se svými spolužáky koncert s názvem Děkujeme!, který se konal v pražském divadle Ponec. O rok později společně uspořádali pod názvem Já půjdu dál hned dva koncerty v divadle Royal. V roce 2017, konkrétně 17. června proběhl další galakoncert, tentokrát v Branickém divadle.

Divadlo Hybernia: 
Smíšek - Sněhurka a sedm závodníků (2013)
brouk Policajt - Ferda Mravenec (2017)

Divadlo Josefa Kajetána Tyla: 
Jindra - Zvonokosy (2016)
vojín Hubert - Kdyby 1000 klarinetů (2016)
Indio - West Side Story (2017)

Seriály a TV:
Lukáš - To Nevymyslíš
Marek Barna - Ordinace v růžové zahradě 2
Láďa Dusík - Modrý kód
Ulice
Vyprávěj