Nahoru

Andrea Trnková - choreografka, tanečnice, organizační vedoucí


Od 4 do 6 let se věnovala modernímu tanci (disko, house, show) v jedné z prvních tanečních škol v Mostě pod vedením Karla Sarköziho. Po ukončení taneční průpravy se ve svých 6 letech stala členkou jednoho z nejúspěšnějších tanečních klubů v Ústeckém kraji TK 1976 MOST, kde pod vedením Jana Tománka (znáte z pořadu Stardance), Davida Kříže a Renaty Křížové, reprezentovala taneční klub na soutěžích ve sportovním párovém tanci.

Ve svých 13 letech se poprvé začala účastnit mistrovství ČR, E i MS v Latinsko-amerických formacích a reprezentovala tak naši zemi na mezinárodních soutěžích např.: Rakousko, Maďarsko, Bělorusko, Litva, Německo atd. V roce 2005 si vytančila nejvyšší mezinárodní třídu M v LA párových tancích. V letech 2007 a 2008 získala spolu se svým týmem titul mistra ČR v LA formacích.

V tomto období také působila v Městském divadle Most v představení Šakalí léta jako taneční company. Později se tanečně vzdělávala například v Dance Academy Prague nebo ve Stage Praha.

 

Jako lektor působila například v tanečním studiu TSKH Most, Stardance Chomutov, DDM Most a Bílina, Stage Praha, Taneční škola Ivy Langerové nebo v tanečním klubu SPARTA PRAHA a také již pátým rokem spolupracuje s castingovou agenturou A-casting a Letní hereckou školou.