Nahoru

World dance championship Liberec

Velká soutěž je termínově již daná! V termínu od 18. do 24.11.2018 nás čeká Mistrovství světa! 

Soutěžit budeme ve všech kategoriích i věkových skupinách. Letos dokonce přidáme SOUTĚŽNÍ skupinu! 

Adresa

CENTRUM BABYLON - Liberec
Nitranská 1/1, 460 07 Liberec

Datum

18.11.2018

Aktualizace 20.11.: 

Klára - ČT Bachata - EXPO sál

9:00 1.8, parket A

10:01 1.4, parket A

10:33 Semifinále, parket A

10:58 Finále, parket A

 

Dáša + Eliška - čt Bachata - EXPO sál

9:24 1.8, parket B

10:14 1.4, parket B

10:42 Semifinále, parket B

11:14 Finále, parket B

 

Lucka - ČT Bachata - EXPO sál

9:44 1.8, parket B

10:25 1.4, parket B

10:58 Semifinále, parket B

11:22, Finále, parket B

CEREMONIÁL 12:07

 

Dáša - ČT Jive - EXPO sál

12:54 1.8, parket A

14:01 1.4, parket A

15:13 Semifinále, parket A

15:41 Finále, parket A

 

Klárka - ČT Jive - EXPO sál

13:23 1.8, parket A

14:32 1.4, parket A

15:04 Semifinále, parket A

15:33 Finále, parket A

 

Sára + Natálka -ČT Jive - EXPO sál

13:44 1.4, parket A

14:43 Semifinále, parket A

15:24 Finále, parket A

CEREMONIÁL 16:30

 

 

 

Aktualizace 16.11.: 

Vstupné na soutěž činí 350,-  jednodenní vstupné nebo 1700,- na celý průbeh šampionátu. 

Dále bychom rádi poprosili o svačinky pro závodnice (oříšky, sušené ovoce, čerstvé ovoce, nesycenou neochucenou Magnesii, horčík v šumivých tabletách do nebublinkové vody, čistou vodu). Vynechte prosím tentokrát sušenky, bonbony, čokoládu. Energii pro závody dokážou holky získat i z výše uvedeného. 

V mezikolech, na rozhýbání apod. by také bylo fajn když by holky měly trochu teplejší oblečení, mikinu, tepláčky, návleky, župan.. Zkrátka něco, co by trošku omezilo rychlému vychladnutí. 

 

Aktualizace 14.11.:

Eliška + Dáša - ÚT Samba - SÁL EXPO - sraz ideálně ve 12:00 na místě
14:20 1.8, parket A
15:11 1.4, parket A
19:01 Semifinále, parket A
19:36 Finále, parket A
20:39 Ceremoniál

Klárka - ÚT Samba - SÁL EXPO - sraz ideálně ve 12:00 na místě
14:51 1.8, parket B
15:26 1.4, parket B
19:01 Semifinále, parket B
19:36 Finále, parket B
20:39 Ceremoniál

Showdance - SIA - ÚT All Styles Show TRIO - KONFERENČNÍ SÁL - sraz ideálně ve 12:00 na místě
17:16 Finále
20:51 Ceremoniál

Sára - ÚT Samba - SÁL EXPO - sraz ideálně ve 12:00 na místě
18:01 1.4, parket A
18:48 Semifinále, parket A
19:28 Finále, parket A
20:39 Ceremoniál

 

Klárka - ST Chacha - SÁL EXPO - sraz ideálně v 7:00 na místě
10:30 1.8, parket A
11:21 1.4, parket A
11:56 Semifinále, parket A
13:58 Finále, parket A
17:50 Ceremoniál

Dáša - ST Chacha - SÁL EXPO - sraz ideálně v 7:00 na místě
10:52 1.8, parket A
11:32 1.4, parket A
12:03 Semifinále, parket A
14:06 Finále, parket A
17:50 Ceremoniál

Sára + Natálka - ST Chacha - SÁL EXPO - sraz ideálně v 7:00 na místě
11:46 1.4, parket B
12:16 Semifinále, parket B
14:15 Finále, parket B
17:50 Ceremoniál

 

Aktualizace 13.11.:

Lucka - NE  Caribbean Show Youth - sraz ideálně kolem 12.00 na místě, 
13.53 Semifinále
14:32 Finále
15:40 Ceremoniál

Dáša - PO All Styles Show Junior - sraz ideálně ve 12.00 na místě
19:58 - Finále
20:11 - Ceremoniál

 

Aktualizace 5.11.: 

  • Sára - samba - ÚT, chacha - ST, jive - ČT
  • Natálka - chacha - ST, jive - ČT
  • Klárka - samba - ÚT, jive - ČT, bachata - ČT, chacha - ST, salsa - SO
  • Evička - merengue - SO
  • Dáša - samba - ÚT, chacha - ST, jive - ČT, merengue - SO, salsa - SO, bachata - ČT, show All styles - PO
  • Eliška - samba - ÚT, salsa - SO, bachata - ČT, merengue - SO
  • Lucka - salsa - SO, bachata - ČT, merengue - SO, show All styles - PÁ, show Caribbean - NE/PÁ (spíš neděle)
  • Sabča + Natka - Show all styles DUO - PÁ
  • Showdance - show  All styles TRIA - ÚT

 

Aktualizace 1.11.:
Lehké náznaky harmonogramů jsou známy: 

neděle 18.11.: pro nás žádné tance 
pondělí 19.11.: Chor.Dance Show Caribbean, Chor.Dance Show All styles TRIA
úterý 20.11.: samba, chacha, Chor.Dance Show Caribbean, Chor.Dance Show All styles TRIA
středa 21.11.: samba, chacha, jive
čtvrtek 22.11.: jive, bachata, Chor.Dance Show All styles SOLO/DUO
pátek 23.11.: Chor.Dance Show All styles SOLO/DUO, bachata, salsa, merengue
sobota 24.11.: salsa, merengue

Který tanec nakonec bude v který den bude zveřejněno postupně. Jakmile to budeme znát, dáme opět vědět. 

 

Další novinky na obzoru:
Rozpisy jednotlivých tanců v konkrétních dnech by se měly objevit do 10.11.
Harmonogram na 1. soutěžní den však budeme vědět již kolem 4.11. Další dny nejpozději týden před soutěží. 

 

V současné chvíli jsme všichni členové MUSICALLY registrovaní v systému WADF a tudíž došlo k přihlášení do jednotlivých kategorií. 

Kdo a co tedy bude tančit? 

  • Sára - samba, chacha, jive (registrace do WADF doplněna)
  • Natálka - chacha, jive (registrace do WADF doplněna)
  • Klárka - samba, jive, bachata, chacha, salsa
  • Evička - chacha, jive, bachata, merengue
  • Dáša - samba, chacha, jive, merengue, salsa, bachata, show All styles (registrace převedena pod MUSICALLY)
  • Eliška - samba, salsa, bachata, merengue
  • Lucka - salsa, bachata, merengue, show All styles, show Caribbean
  • Sabča + Natka - bachata DUO, Show all styles
  • Andrea - samba, jive, salsa, bachata
  • Showdance - show  All styles TRIA
     

Další informace budeme postupně doplňovat, jakmile budou vypsány pořadateli. 

http://latinofestival.cz/domains/latinofestival.cz/index.php/cs/

Zpět na výpis novinek