Nahoru

Nábor nových členů

Přemýšlíš, co se svým volným časem? Rád/a tančíš, zpíváš, skotačíš, rád/a se předvádíš a nevadí ti pozornost? Přijď k nám na nábor a přidej se do nově otevíraných kurzů!

17.9. v pondělí v 18.00 proběhne nábor členů do tanečních kurzů 

a

24.9. v pondělí v 18.00 proběhne konkurz do muzikálu

Přijď v sobě objevit svoji podstatu!

Adresa

MUSICALLY
U Jezerky 2, Praha 4

Datum

24.09.2018 18:00

V tomto školním roce otevíráme své dveře novým členům a to v několika nejen věkových kategoriích, ale také ve vícero oborech. 

Na co se můžeš těšit? 

Pro děti ve věku 4 - 6 let, tedy pro školkové děti otevřeme každou středu TANEČNÍ PRŮPRAVU. Kurzy budou začínat v 14.00 a v délce 45 minut si budou moci kluci i holky osvojovat prostor, hudbu, ale také si uvědomovat své tělo a to především hrou, říkankami a jinými aktivitami. 

Jsi-li v 1. - 3. třídě a baví tě tanec, chtěl/a by ses naučit tancům jako Hvězdy ve Stardance, máš jedinečnou příležitost. Tančit budeme každé úterý a čtvrtek vždy od 14.00 do 15.00 hod a naučíme se základy LATINO TANCŮ. Čeká tě samba, chacha, tumba, paso doble, jive, ale také salsa, bachata nebo merengue. 

Zálibu pro tanec je možné objevit v sobě kdykoliv. Je ti tedy 8 - 10 let (jsi tedy ve 3. - 5.třídě) a chtěl/a by sis osvojit SOUTĚŽNÍ TANCOVÁNÍ, budeme na tom společně pracovat každé pondělí a pátek v čase 14.30 - 15.30. Jestli Tě to bude bavit, můžeš se již koncem školního roku podívat na svoji první taneční soutěž a to třeba hned s několika tanci. Na výběr budou tance jako samba, chacha, jive nebo salsa a bachata. Tím to ale končit nemusí. 

Pokud se rád/a předvádíš před ostatními, napodobuješ herce v televizi nebo tě prostě láká jeviště, k tomu zpíváš nebo trochu tančíš a chceš být součástí kolektivu, máš možnost se zviditelnit a prohloubit své dovednosti. Kurz MUZIKÁLU ti může také pomoci v přípravě na konzervatoř. Tak neváhej a přijď na konkurz a staň se hvězdou divadelních jevišť! Vhodné je to pro kluky i holky od 8 do 15 let. 

 

Zpět na výpis novinek